Kavel 1
LIEFDE - Robert Indiana After - Rood Blauw Groen
Kavel 2
LOVE - Robert Indiana After - Rood Blauw
Kavel 19
2 grote affiches - Roland Garros - Maeght Editeur
Kavel 20
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 25
Jeff Koons (after) Balloon Dog
Kavel 27
Ours Pompon x Orlinski (Matt Gold)
Kavel 35
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 36
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 37
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 38
Kat armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 39
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 40
Zeefdruk van L'Ecuyère en haar paard
Kavel 41
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 43
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 44
Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!
Kavel 45
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.144- SILKSCREEN
Kavel 48
Lucky Strike - Yellow Edition
Kavel 52
4 Mokken - De Zonnebloem en de Vogel - Auvers-sur-Oise - Hulde aan Van-Gogh
Kavel 53
Litho gesigneerd, Vogel geboren uit landschappen, 1992, ingelijst!
Kavel 58
Coffret Sophie Ainsi de suite - Gesigneerde editie beperkt tot 50 exemplaren met het werk: Ici reposent des secrets 2003
Kavel 59
4 Onderzetters Katten + 4 Vogels onderzetter
Kavel 64
4 affiches Frieda Van Dun
Kavel 67
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 73
Yayoi Kusama - Naoshima Rode Pompoen
Kavel 78
L,hotel de ville Bruxelles
Kavel 88
Einstein's Quantum Reverie