![A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse](/upload/artwork/12147/1a127e2a-0dfc-4a1e-9716-49eb11d0301f_thumb.jpeg)
Kavel 97
A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse
![Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent](/upload/artwork/12152/edc89dcc-1bb9-4839-8f8a-a77ffc9876a2_thumb.jpeg)
Kavel 102
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
![DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen](/upload/artwork/12158/010b0f2f-d217-4657-b108-da16c00e7b4a_thumb.jpeg)
Kavel 106
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
![4 affiches Frieda Van Dun](/upload/artwork/12161/cfd849d4-3114-4ab5-95d4-31f34c1c421a_thumb.jpeg)
Kavel 109
4 affiches Frieda Van Dun
![Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder](/upload/artwork/12176/20147913-28b8-43b3-a886-290a83509cb5_thumb.jpeg)
Kavel 115
Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder
![Blues Brothers, Everybody needs somebody](/upload/artwork/12177/631365d7-bbd2-4fae-ac65-da41fbf8f184_thumb.jpeg)
Kavel 116
Blues Brothers, Everybody needs somebody
![Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm ORANGE](/upload/artwork/12231/f15ed8e9-7a1a-45e7-bb40-d93555ca9e51_thumb.jpeg)
Kavel 120
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm ORANGE
![Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm SILVER](/upload/artwork/12233/cee3e3a9-6297-4529-a5fd-a1c169097e12_thumb.jpeg)
Kavel 122
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm SILVER
![Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm RED](/upload/artwork/12234/06c60a1c-437c-4344-a5ea-a69683792fc2_thumb.jpeg)
Kavel 123
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm RED
![Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm GOLD](/upload/artwork/12235/bf43c9be-7270-4a67-be40-143ade18e889_thumb.jpeg)
Kavel 124
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm GOLD
![Keith Haring ondertekend (toegeschreven) “Hans Mayer Galerie 1988 Poster” (#0722)](/upload/artwork/12021/a93ac423-05ad-4bb3-8d76-68801dd315fc_thumb.jpeg)
Kavel 128
Keith Haring ondertekend (toegeschreven) “Hans Mayer Galerie 1988 Poster” (#0722)
![50e verjaardag Campbell](/upload/artwork/12027/f58d53a9-e3a0-4de3-801e-d434e0dbf63d_thumb.jpeg)
Kavel 129
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
![Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.](/upload/artwork/12096/8798d93e-7dbf-4076-8b8f-35d92b59b85f_thumb.jpeg)
Kavel 130
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
![Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"](/upload/artwork/12099/55126b2e-2041-4dd9-bd82-61a616fbb95a_thumb.jpeg)
Kavel 132
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
![Antieke lithografie:](/upload/artwork/12100/2abd17f3-5844-4f12-831b-1c465c7839c4_thumb.jpeg)
Kavel 133
Antieke lithografie: 'Rode loper"
![Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990](/upload/artwork/12101/142c8f9d-daf8-45fc-aa3c-9adc82f3174b_thumb.jpeg)
Kavel 134
Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
![Lithografie ondertekend Tigers in Love](/upload/artwork/12105/82b12b76-5e38-4046-b8de-2507173ab4be_thumb.jpeg)
Kavel 135
Lithografie ondertekend Tigers in Love
![Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh](/upload/artwork/12106/730530f5-f073-4ff0-9575-8ae5a6ab0217_thumb.jpeg)
Kavel 136
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
![Kat, Bloem en Vogel A.O. 30/45](/upload/artwork/12107/e7d394d2-0e0e-4f08-923a-1271021cf6cb_thumb.jpeg)
Kavel 137
Kat, Bloem en Vogel A.O. 30/45
![Lithografische affiche, Antibes, 1963](/upload/artwork/12109/018b6c28-2365-4aa2-842f-7ec0c874caaa_thumb.jpeg)
Kavel 139
Lithografische affiche, Antibes, 1963