Kavel 97
A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse
Kavel 102
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
Kavel 106
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 109
4 affiches Frieda Van Dun
Kavel 115
Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder
Kavel 116
Blues Brothers, Everybody needs somebody
Kavel 120
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm ORANGE
Kavel 122
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm SILVER
Kavel 123
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm RED
Kavel 124
Jeff Koons Balloon Dog XXL 42cm GOLD
Kavel 128
Keith Haring ondertekend (toegeschreven) “Hans Mayer Galerie 1988 Poster” (#0722)
Kavel 129
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
Kavel 130
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 132
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 133
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 134
Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
Kavel 135
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 136
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 137
Kat, Bloem en Vogel A.O. 30/45
Kavel 139
Lithografische affiche, Antibes, 1963