- Kavel 61 van 136
Jan Saudek (1935) Vanitas Grote fotoprint, naakte dame met schedel Links onderaan hand gesigneerd in zilveren stift Afmetingen zijn 56 bij 81 cm In een mooi zwart kader met de afmetingen 64 bij 90 cm
Formaat: 56cm (H) x 81cm (B)
Ingelijst: 64cm (H) x 90cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: SLH80
België | 20€ |
Nederland | 20€ |
Frankrijk | 30€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 50€ |