- Kavel 36 van 45
William Sweetlove Chihuahua met schoenen. Chroom "clone" edition 2008. Beperkte oplage nr 7 van de 8 stuks gemaakt. Op een zwarte sokkel 'voet' gezet. Kunstwerk in correcte staat sokkel toont sporen van beschadigingen. (zie foto's) Uit prive verzameling te koop aangeboden.
Formaat: 96cm (H) x 63cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 7/8
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 7/8
Aangeboden door: eyes
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.