- Kavel 2 van 67
Affiche voor een historische tentoonstelling in het Musée d'Antibes (nu het Musée Picasso). Let op: één van onze laatste exemplaren! Met Atelier Corneille stempel op de achterzijde. Zeer frisse staat van het papier met lichte kreukels onderaan. Schitterende litho poster van Guillaume Corneille, stichtend lid van de COBRA groep met Asger Jorn, Karel Appel, Dotremont, Constant en later Alechinsky, Jacques Doucet en Hugo Claus. Corneille Recente werken Museum van Antibes Van 26 juli tot 31 augustus 1963 Litho 65 x 42 cm - Gedrukt door Michel Cassé Catalogus raisonné Donkersloot n°154
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1963
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Nederland | 20€ |
Wereldwijd | 45€ |