- Kavel 53 van 140
Zeer grote en mooie kleurenlithografie van de Belgische kunstenaar Roger Raveel. Het werk is gesigneerd en genummerd 2237/300. Dit werk wordt aangeboden samen met 4 andere werken van Armando, Corneille, Ger Lataster en Jan Schoonhoven. Alle werken zijn gesigneerd met potlood en genummerd 237/300. U biedt dus op 5 werken met originele map en colofoon. De foto's van het werk van Raveel zijn effectieve foto's van het werk. De andere foto's kunnen licht verschillen. Nummering is overal 237/300. Unieke kan om dergelijke volledige map op de kop te kunnen tikken. Het werk van Raveel wordt beschreven in het grafisch oeuvre onder nummer 189 op pagina 154.
Formaat: 66cm (H) x 51cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1989
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 237
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1989
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 237
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.
België | 70€ |
Nederland | 70€ |
Europa | 250€ |