- Kavel 35 van 54
Een werk van Yrjö Edelmann, met uniek bijschrift en handtekening "To dr. Herman Le Compte in friendship from Y. Edelmann". Edelmann was een zweedse hyperrealistische schilder, die voornamelijk knullige verpakte objecten als onderwerp koos. Deze print is daar een perfect voorbeeld van. De schaduwen en kreuken in het blauwe papier zijn zo goed verwerkt dat je bijna zou denken dat het over een foto gaat.
Dit werk is ingekaderd in een metalen frame en is klaar om op te hangen. Het frame heeft enkele onvolkomendheden, het werk ziet er uitstekend tot perfect uit.
Formaat: 64cm (H) x 88cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: hannesdhaese
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 40€ |
Nederland | Niet gekend, nader te bepalen |