- Kavel 43 van 54
Paarden, olie op doek, 60x80 cm.Een studie van paarde koppen in een hedendaagse realistische of figuratieve manier. Het is een geslaagde poging om de figuratieve stijl en abstracte stijl te combineren tot een combinatie die decoratief oogt.
Formaat: 80cm (H) x 60cm (B)
Jaartal: 2019
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2019
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: werypollier
Gratis ophaling bij verkoper in: eeklo, België.
België | gratis |
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |