- Kavel 67 van 162
Four-tone lithograph on white BFK Rives 270gr/m2 Work published in the portfolio 'ECLIPS', published by Galerie Deweer/Otegem, Belgium, printed by Stoob/St. Gallen with blindstamp, framed, with inscription, (RAC)
Formaat: 80cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: 80cm (H) x 70cm (B)
Jaartal: 2004
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60 en 20 AP
Aangeboden nummer: V / XX AP
Jaartal: 2004
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60 en 20 AP
Aangeboden nummer: V / XX AP
Aangeboden door: Frehoremans
Gratis ophaling bij verkoper in: Maasmechelen, België.