- Kavel 31 van 228
zeer groot 160 x 120 cm expressionistisch schilderij toscane (genre jan cremer) - acryl op doek - handgesigneerd - ingelijst op alu-spieraam artel (waarde spieraam + doek = 172 €) Gewicht = 6 kg. Af te halen in 8520 Kuurne.
Formaat: 120cm (H) x 160cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: droesemix
Gratis ophaling bij verkoper in: Kuurne, België.
België | gratis |
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |