- Kavel 36 van 58
Mooie kleuren houtsnede van de Belgische kunstenaar Roger Raveel. Het werk werd op slechts 40 exemplaren gedrukt. Wat dit werk extra uniek maakt is dat het een eigen druk is van de kunstenaar. Het werk is mooi ingelijst, gesigneerd in potlood met vermelding 'eigen druk 1984'. Het werk wordt beschreven in het grafisch oeuvre onder nummer 143 op pagina 127.
Formaat: 57cm (H) x 79cm (B)
Ingelijst: 77cm (H) x 99cm (B)
Jaartal: 1984
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 1/30
Aangeboden nummer: eigen druk
Jaartal: 1984
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 1/30
Aangeboden nummer: eigen druk
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |