- Kavel 8 van 241
● 'Fish Can' & 'Fish Can't' zijn wrange opmerkingen over de toestand van de wereldwijde voedingsindustrie - alternatieve fabrieksverse vismaaltijden voor onze onvoedingsleeftijd die bijna twintig jaar kostte om te bereiden! ● De foto van het sardineblikje is begin jaren negentig op goede, ouderwetse film in het VK gemaakt en de vis is in 2011 digitaal 'gevangen' in Thailand. ● De twee afbeeldingen waren in hetzelfde jaar gelukkig getrouwd in een computer en zijn nog steeds samen. ● Twee chromogene afdrukken van 15 x 12 inch ● Afbeeldingsformaten 13" x 9½" (33 x 24 cm) ● Afdrukformaten 15" x 12" (38 x 30 cm) ● Handtekeningen en genummerde galeriestempels linksonder achter ● Titels onder afbeeldingen ● Certificaat van gedrukte echtheid ● Nieuwstaat ● Schepen opgerold in een grote PVC buis
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2011
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 250
Aangeboden nummer: 69
Aangeboden door: Surrealeye
België | 36€ |
Nederland | 36€ |
Frankrijk | 36€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 42€ |