- Kavel 116 van 151
Wanddecoratie/ INFINITY afmeting: 100x500x30mm materiaal: koolstofstaal kleur: zwart met gouden was, gespoten met een transparante spray..... Uniek werk Uniek werk, geleverd met een certificaat van echtheid. BELANGRIJKE OPMERKING: ALLEEN VERZENDING NAAR EU - GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU-LANDEN. Tihomir Sarajcic is de eigenaar van de Kroatische ambachtelijke studio/workshop "S-art" die sculpturen componeert met gelast en geverfd ijzer/metaal en kunst aan de muur. Tentoonstellingen sinds 2015 en 2017 in de Slavonski Brod City Library. De S-art studio neemt ook deel aan kunstfestivals...
Formaat: 100cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: TihomirSarajcic
Gratis ophaling bij verkoper in: Slavonski Brod, Kroatië (Rep. de).
België | 30€ |
Nederland | 30€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 50€ |