- Kavel 112 van 151
"Obsessie is negen tiende van allure." - Dominic Rouse ● Chromogenc-afdruk op Fuji Crystal Archive-papier ● Papierformaat - 18 "x 12" (46 x 30 cm) ● Afbeeldingsgrootte - 40 x 25 cm 15½" x 10" ● Handgesigneerd op achterzijde ● Genummerde artiestenstempel ● Ondertekend certificaat van echtheid van afdrukken ● Conditie - MINT ● "Een naadloze mix van de beste tradities van de fotografische praktijk met de technische mogelijkheden van de digitale wereld is waarschijnlijk de beste beschrijving van wat ik probeer te bereiken." - Dominic Rouse
Formaat: 46cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1997
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 1/50
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1997
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 1/50
Aangeboden door: Surrealeye
België | 32€ |
Nederland | 32€ |
Frankrijk | 32€ |
Europa | 36€ |
Wereldwijd | 40€ |