- Kavel 127 van 151
Het werk is in zeer goede staat. Het kader vertoont lichte gebruikssporen. Het is een werk van Guy Vandenbranden genaamd ‘Kathedraal van Mechelen’. Het is een oplage van 100 stuks waarvan dit stuk nummer 7 is.
Formaat: 40cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: 56cm (H) x 46cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 7
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 7
Aangeboden door: Jens
Gratis ophaling bij verkoper in: Koningshooikt , België.