- Kavel 11 van 105
Polaroid - Gesigneerd - 2016 Kunstenaar: Nobuyoshi Araki (1940-) Techniek: Polaroid Handtekening: Gesigneerd Conditie: Zeer goed Beeldformaat: 8×7,6 cm Totale afmetingen: 10,8 × 8,9 cm (4 3/10 × 3 1/2 inch) Gesigneerd op voorzijde in zwart door Nobuyoshi Araki. Een unieke polaroid. Met COA's van Norton gallery, Tokyo, gestempeld en gedateerd. Nobuyoshi Araki is een productieve fotograaf die in de loop van zijn carrière duizenden foto's heeft gemaakt. Hij werd beroemd door "Un Voyage Sentimental" (1971), een serie foto's met zowel banale als diep intieme scènes van zijn vrouw tijdens hun huwelijksreis. Een aantal van zijn werken toont jonge vrouwen in geseksualiseerde situaties: "Kinbaku", een serie uit 1979, bevat 101 foto's van vrouwen in bondage touw. Hij werkt meestal in zwart-witfotografie en zijn kenmerkende stijl is opzettelijk casual. "In plaats van iets te fotograferen dat eruitziet als een professionele foto, wil ik dat mijn werk intiem aanvoelt, alsof iemand in de binnenste cirkel van het onderwerp ze heeft gemaakt", zegt hij.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2016
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: AlfredSkull
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.
Nederland | 20€ |
Frankrijk | 20€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 30€ |