- Kavel 76 van 283
Originele Tentoonstellingsaffiche uit 1975 voor de tentoonstelling van Alexander CALDER in het Haus der Kunst te München. De affiche heeft vouwplooien omdat deze per pos werd opgestuurd. In goede staat
Formaat: 84cm (H) x 59cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1975
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.