- Kavel 82 van 283
Prachtige print van Tom Wesselman voor de tentoonstelling in het Paleis voor schone kunsten te Brussel. Tom Wesselmann was een Amerikaans kunstschilder, beeldhouwer en graficus die gezien wordt als een belangrijke vertegenwoordiger van de popart
Formaat: 84cm (H) x 59cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Ongesigneerd