- Kavel 41 van 196
Deze affiche van Amerikaans kunstenaar Keith Haring werd gemaakt naar aanleiding van de tentoonstellingen bij Tony Shafrazi en Leo Castelli. Keith Haring signeerde dit exemplaar en maakte er zelfs een prachtige tekening bij.
Formaat: 59cm (H) x 41cm (B)
Ingelijst: 79cm (H) x 61cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 60€ |
Nederland | 70€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 200€ |