- Kavel 16 van 39
Luk De Bruyker (Gent, 1953) is een acteur en poppenspeler uit Gent, waar hij beter bekend staat als de vertolker van het satirisch figuurtje Pierke Pierlala. Hij is de stichter van Theater Taptoe en vertolkte in de loop van zijn carrière als poppenspeler meer dan 100 rollen.
Formaat: 80cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: nathaliedeneve
Gratis ophaling bij verkoper in: Gent, België.