- Kavel 4 van 101
Werk van de Kortessemse schilder Albert Oris in kader onder glas. Op de achterzijde is met een stempel zijn naam en huidig adres afgedrukt. Op het donkerrode tafellaken staat een donkergroene wijnfles en ligt tussen houten takken de maiskolf.
Formaat: 51cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: 70cm (H) x 89cm (B)
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gesigneerd: Ongesigneerd