- Kavel 2 van 101
Deze Chinese vaas dateert wellicht uit de eerste helft van de twintigste eeuw. Het stelt een interieur voor met een Chinese familie, zowel op de voor- en achterzijde en in de kraag afgebeeld. De middenstukken zijn opgevuld met bloemenguirlandes en vogels.
Formaat: 37cm (H) x 16cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: Niet gekend
Ingelijst: Nee
Medium: Kleurenoffsetdruk
Oplage: Niet gekend