- Kavel 53 van 101
Postfris blad van 25 stuks niet gestempelde postzegels, waarde 10 cent uitgegeven bij de Wereldtentoonstelling 1897 in het Brusselse Jubelpark. Uitgeverij Atelier du Timbre en afgestmpeld depot 1897 op de rand. Onder glas in kader.
Formaat: 23cm (H) x 17cm (B)
Ingelijst: 31cm (H) x 23cm (B)
Jaartal: 1897
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Jaartal: 1897
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend