- Kavel 52 van 101
Volledig blad postfrisse postzegels 2 cent uit het depot 1920. Uitgegeven na de eerste wereldoorlog met de beeltenis van Koning Albert 1 met legerhelm. Het betreft een volledig blad van 100 stuks ingekaderd en onder glas, afgestempeld op de bovenrand "Depot 1920"
Formaat: 31cm (H) x 27cm (B)
Ingelijst: 41cm (H) x 30cm (B)
Jaartal: 1920
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Jaartal: 1920
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend