- Kavel 51 van 101
Litho van kunstenaar Albert Savarys in kader onder glas. Waarschijnlijk gedrukt door Hebbelinck. Albert Savarys was één van de meest vooraanstaande kunstschilders in het interbellum. Zijn meeste werken zijn Leiezichten te Deinze en Astene.
Formaat: 58cm (H) x 65cm (B)
Ingelijst: 74cm (H) x 83cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 350
Aangeboden nummer: 193
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 350
Aangeboden nummer: 193