- Kavel 48 van 101
“Hoevestijl” Luk Kempeneers pentekening in zwarte inkt 40x30 cm in kader onder glas. Afbeelding van een oude Haspengouwse boerderij. Luc Kempeneers (1924-2006) kunstschilder en natuurgids uit Kortessem, oprichter “ Atelier op zolder”.
Formaat: 34cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: 40cm (H) x 30cm (B)
Jaartal: 1985
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1985
Gesigneerd: Gesigneerd