- Kavel 47 van 101
“Piano en Sax” Poster in glas met mooie zwarte kader, handtekening van de kunstenaar is niet herkenbaar. Afmetingen 66 x 60 cm, incl. kader 94 x 87 cm. Ook dit werk is afkomstig van de renovatiewerken van "La Butte aux Bois en van dezelfde kunstenaar.
Formaat: 60cm (H) x 66cm (B)
Ingelijst: 87cm (H) x 97cm (B)
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: Niet gekend
Medium: Kleurenoffsetdruk
Oplage: Niet gekend