- Kavel 31 van 101
Mooie aquarel met een typisch Kempens heidelandschap in zachte pastelkleuren. Heide ven en bossen wisselen elkaar af onder een heldere hemel. Het werk is ondertekend door A. Geraerts, verder niet gekend. Het werk is ingekaderd onder glas in een koperkleurige kader.
Formaat: 38cm (H) x 27cm (B)
Ingelijst: 51cm (H) x 41cm (B)
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd