- Kavel 78 van 101
“ De Denker” geďnspireerd op het beroemde beeld van Auguste Rodin. Geschilderd met zicht van op de rugzijde. Albert Oris (°1929 Kortessem). Acryl op doek 105x85 cm in kader onder glas. Onderwijzer en schepen in Kortessem, autodidact schilder.
Formaat: 56cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: 85cm (H) x 105cm (B)
Jaartal: 1990
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1990
Gesigneerd: Gesigneerd