- Kavel 62 van 101
Afbeelding van een harpspeelster, spelend in een zittende houding, reliëf zilverkleurig metaal op zwarte achtergrond in kader achter glas. Aangeboden door één van onze leden, destijds meegebracht tijdens een reis naar Myamar.
Formaat: 12cm (H) x 17cm (B)
Ingelijst: 17cm (H) x 25cm (B)
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend