- Kavel 82 van 101
Pentekening van Luk Kempeneers uit Kortessem. Zicht vanuit de beemden van de boerderij Schoonwinkel, waarnaar ook het gehucht genoemd is in Kortessem. Luk Kempeneers was onderwijzer in Kortessem en is autodidact. Richtte het "Atelier op zolder op".
Formaat: 36cm (H) x 27cm (B)
Ingelijst: 56cm (H) x 48cm (B)
Medium: Houtskool
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Houtskool
Gesigneerd: Gesigneerd