- Kavel 14 van 92
Glicée print van Paul Kostabi.
Het werk is getekend en genummerd op 75 exemplaren.
Niet ingelijst, werk in prima staat.
Paul Kostabi (* 1962.) is een Amerikaanse kunstenaar bekend om zijn psychologisch verwoeste expressionistische zelfportretten.
Hij laat zich vaak inspireren door verschillende hedendaagse kunstenaars zoals Julian Schnabel, Jean-Michel Basquiat en Giles.
Het werk van Paul Kostabi is vol zorgeloze zorg. Het gebruik van woorden is een ander grafisch apparaat dat Paul heeft overgenomen
uit de traditie van modernistische schilderkunst, eerst verkend door Picasso en vervolgens door Stuart Davis,
Ed Ruscha, Mimmo Rotella en Basquiat.
Formaat: 63cm (H) x 61cm (B)
Jaartal: 2015
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 18
Aangeboden nummer: 75
Jaartal: 2015
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 18
Aangeboden nummer: 75
Aangeboden door: BjornP10
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint-Amandsberg, België.
Nederland | 35€ |
Wereldwijd | 150€ |