- Kavel 58 van 67
Scultpuur uit kunsthars van Hannes D'Haese in een reusachtig formaat. Op de rug staat een orginele beschildering in acrylverf in zijn gekende unieke stijl en met opschrift "Wove is you & me". Ook staat op de zijkant zijn karakteristieke visje en vogeltje afgebeeld.
Het werk is in uitstekende staat.
Het kunstwerk heeft de volgende afmetingen:
1,15m hoog (achteraan)
1,52m hoog (vooraan)
1,75m lang
0,97m breed
Enkel afhaling, verzending niet mogelijk.
Formaat: 152cm (H) x 97cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Annemielecompte
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.