- Kavel 15 van 77
Marilyn on Krylon - Originele stencil, spray verf en inkt 2020/2021. Editie: origineel - Handgesigneerd in posca onderaan rechts. Uniek kunstwerk mixed media op 200g poster papier. Afmetingen: 80 cm x 60 cm (31,5 x 23,6) (B x H). Nieuwstaat. Ziegler-T is een Franse kunstenaar beοnvloed door zowel de pop-art als de grote klassiekers van de schilderkunst, die gespecialiseerd is in de kunst van het stencil. Ziegler T haalt zijn inspiratie uit de meesters in de materie om zijn kleurrijke en provocerende composities te creλren. Ziegler T behoort tot dezelfde Street Art movement als Banksy, Mr Brainwash en Shepard Fairey.
Formaat: 60cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, Belgiλ.
België | 18€ |
Europa | 36€ |
Wereldwijd | 68€ |