- Kavel 38 van 69
Print op Dibond, klaar om op te hangen.
Harold is beroepsfotograaf uit Zillebeke en maakte deze concertfoto van Arno tijdens Frietrock 2018.
De foto is geprint op dibond (soort fijne aluminium) met ophangsysteem.
Meer info: https://fotogallerybyh.myportfolio.com
Geschonken door: Harold Naeye
Formaat: 60cm (H) x 75cm (B)
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.