- Kavel 12 van 69
Het broos evenwicht van ruimte en materie. Sofie Feys, de echtgenote van Pascal Debruyne, is ook artistiek actief en samen maakten ze dit werk. Geschonken door: Pascal & Sofie Debruyne - Feys
Formaat: 165cm (H) x 37cm (B)
Ingelijst: Ja
Medium: Glas
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Ja
Medium: Glas
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.