- Kavel 10 van 69
Het gaat over de chaos die een mens in zijn leven kan meemaken. Toen ik het
kunstwerk maakte, was er overal chaos, het voelt aan als een warboel. Tine is een oud-BK-leerlinge van de Heilige Familie Ieper.
Geschonken door: Tine De Doncker
Formaat: 68cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.