- Kavel 57 van 69
Karin mailt: "Het werk is een eerbetoon aan Fernand, die een koersliefhebber was in
hart en nieren. Fernand zou zo fier zijn mocht hij weten hoe zijn nagedachtenis blijft leven in HFI. Groeten aan iedereen van de warmste school van het land. Ik mis jullie!” Karin was leerkracht godsdienst in de Heilige Familie Ieper.
Geschonken door: Karin Vandenabeele
Formaat: 25cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.