- Kavel 30 van 69
Jan was leerkracht in de BK-afdeling (toen ‘Sierkunsten’) van de Heilige Familie Ieper.
De drie werken moeten samen verkocht worden!
Geschonken door: Jan Lantsoght
Formaat: 22cm (H) x 22cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1980
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1980
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: ds8900
Gratis ophaling bij verkoper in: Ieper, België.