- Kavel 60 van 83
Een typisch naakte vertoning van de Amerikaanse kunstenaar Tom Wesselman. Dit kleine werkje is een artcard Handgesigneerd en mooi ingelijst. Het kaartje meet 15 x 10 cm en de lijst 41,5 x 31,5 cm. Perfecte staat
Formaat: 15cm (H) x 10cm (B)
Ingelijst: 41cm (H) x 31cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |