- Kavel 12 van 86
Portret van de Nederlandse kunstenares Jacqueline Schafer, met arcylverf op canvas, in haar eigen stijl. Het werk verkeert in uitstekende staat en is klaar om op te hangen.
Formaat: 30cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Bartje
Gratis ophaling bij verkoper in: Oordegem, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |