- Kavel 13 van 97
Sculptuurtje, gelimiteerd op 100 exemplaren. Red Baron is een beeld dat gebaseerd is op een origineel schilderij van Herman Brood. Het is een kleurig vliegtuig met inzittende piloot, afgebeeld in felgeel, rood en wit. Opvallende details in dit werk zijn o.a. de gevaarlijk uitziende lading die op de vliegtuigvleugel zit en de pilotenbril op het hoofd van de piloot.
Werk is in goede tot uitstekende staat.
Formaat: 21cm (H) x 20cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 72
Ingelijst: Nee
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 72
Aangeboden door: hannesdhaese
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |