- Kavel 19 van 71
Dit schilderij is een olieverfschilderij afmeting: 50 x 70 cm. Het toont een landschap. De kleuren geven het schilderij een mysterieuze sfeer en diepte. De klassiek ogende lijst maken het geheel compleet. Je ziet wat je ziet. Meer werk van Lambert Oostrum is te vinden op www.lambertoostrum.nl
Formaat: 50cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: 64cm (H) x 84cm (B)
Jaartal: 2011
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2011
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: oostrum
Gratis ophaling bij verkoper in: Almelo, Nederland.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |