- Kavel 43 van 71
Druk gesigneerde offset in zeer goede staat. Deze werdt uitgegeven door galerie Isy Bachot ter gelegenheid van de tentoonstelling reis naar de sterren in 1986. Het staat ook gecatalogeerd is het boek ‘Panamarenko Posters’.
Formaat: 44cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1986
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1986
Medium: Affichelitho
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
Europa | 45€ |