- Kavel 58 van 71
Zeldzame ets van de amerikaanse Pop-art kunstenaar James Rosenquist. Het werk heeft de titel: 'For Gene Swenson'. (de kunstcriticus Gene Swenson) Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
De ets is professioneel ingelijst in een nieuwe zwarte lijst inclusief een dubbel passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.
Gepubliceerd in 1978 door Mulitples, Inc., New York, uitgever: Flatstone Studio.
Gecatalogeerd in: C.W. Glenn, 'James Rosenquist. Time dust. Complete graphics 1962-1992', New York 1993, p. 151, cat. no. 133
Formaat: 53cm (H) x 95cm (B)
Ingelijst: 79cm (H) x 122cm (B)
Jaartal: 1978
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 78
Aangeboden nummer: 35
Jaartal: 1978
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 78
Aangeboden nummer: 35
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 46€ |
Nederland | 46€ |