- Kavel 64 van 77
Een, in een genummerde oplage van 600 exemplaren uitgegeven druk van een collage met het portret van Georges Peirs.
Deze was burgemeester van de gemeente Zulte(BE) waar Roger Raveel geboren was (Machelen-aan-de-Leie is een deelgemeente van Zulte) Hij was er burgemeester van 1970 tot 2006.
Het werk is in de druk gesigneerd en verkeert in uitstekende staat.
Formaat: 59cm (H) x 68cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1996
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 600
Aangeboden nummer: 313
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1996
Medium: Kleurenoffsetdruk
Oplage: 600
Aangeboden nummer: 313
Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele, België.
Frankrijk | 15€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 35€ |