- Kavel 93 van 106
Kleurenhoutsnede van de hand van Roger Raveel. Een mooi stuk, waarop het erg herkenbare witte vierkant dat doorheen Raveels oeuvre vaak terugkomt, centraal aanwezig is.
Dit werk is ingekaderd in een sobere houten, witte lijst en klaar om op te hangen.
Zowel het werk als de kader vertoeven in een uitstekende staat.
Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be
Formaat: 30cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: 62cm (H) x 42cm (B)
Jaartal: 2000
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60 + XV + 3 niet genummerde
Aangeboden nummer: Niet genummerd
Jaartal: 2000
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |