- Kavel 70 van 77
luchtballonvaarder , Uiterst zeldzaam , groot formaat , getekend Panamarenko Uitgegeven met het oog op de tentoonstelling met werken van Panamarenko in de bib van Harelbeke (mei-juni 2013) en in cultuur centrum De kollebloem in Puirs (17november tot 1 dec 2013 )
Formaat: 90cm (H) x 65cm (B)
Ingelijst: 103cm (H) x 78cm (B)
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 10
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 10
Aangeboden door: dirkdeprez
Gratis ophaling bij verkoper in: Heestert, België.