- Kavel 80 van 117
Panamarenko Happening, Phosphored Stamps. Handgesigneerd, HC 4 van 10. Professioneel ingekaderd. Bepaalde stukken in dit werk werden opgehoogd. Kleine oplage. Panamarenko wordt aanzien als 1 van de voornaamste Belgische kunstenaars.
Formaat: 85cm (H) x 72cm (B)
Ingelijst: 87cm (H) x 74cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Doebje
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint martens latem, België.